Koffie – lekkers – bloemen. Ook in 2015 stond dit fijne gezelschap centraal, en dat in allerlei smaken, variaties en kleuren. De taartjes uiteraard geserveerd op de mooiste bordjes en schalen, onder andere op onderstaand exemplaar uit de vrolijke bamboecollectie van Engel. Of verstopt onder het lieve stolpje van Hella Duijs.
Het succesrecept van de inmiddels heel veel gebakken stapeltaart van Heeerlijk mochten wij verklappen. Zo leuk om te zien dat jullie ook dapper aan de slag gingen met deze heerlijkheid. Zeker weten dat de reacties van de gasten lovend en vol bewondering waren!
Als we dan vers fruit haalden, scoorden we meteen wat bossen bloemen. Ofwel op de markt, maar nog vaker haalden we bloemen uit eigen/andermans (bedankt mam!) tuin of werden ze zorgvuldig uitgekozen bij onze bloemisten.
Onuitputtelijke hofjes met overal felgekleurde bloemen: een heuse snoepwinkel! Met iedere maand een andere bloem in de hoofdrol. De dahlia bleek de duidelijke favoriet.
En het meest genoten we natuurlijk van onze liefsten! Heerlijk natuur opsnuiven met de kinderen in eigen land of in Zweden, Denemarken, Zeeland. Stedentrips naar Berlijn, Stockholm en Kopenhagen.
Bijna allemaal kregen ze een fijne nieuwe kamer. Een grote jongenskamer voor Lode, een prachtige babykamer voor Goof en een frisse meidenkamer voor Danee. Ook waren er hele fijne binnenkijkers bij hele lieve vriendinnen, waar jullie vol enthousiasme op reageerden.
Alweer zo’n heerlijk overzicht, zo leuk om alles terug te zien en alle vrolijke foto’s weer te zien!
Oh Jes, waar zijn het bed en behang van Lode van? Cool!
Hele gezellige jaar wisseling. We zien elkaar snel in 2016!
Wat leuk zo’n overzicht! Prachtige foto’s van mooie momenten, spullen en mensen!